Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-10-30T12:15:16+03:00

Hakkımızda

2006 yılından bu yana freelance olarak çalışmalarına devam eden Reklamticaret İnt. Hiz. doğru, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla birçok başarıya imza atmıştır. Genç ve dinamik kadrosu ile gelişen teknolojiyi yakından takip eden Reklamticaret İnt. Hiz.  tüm yazılım alanlarında müşterilerin beklentilerini yenilikçi çözümler üreterek sektöre yön veren öncü kuruluşlardandır.

Reklamticaret İnt. Hiz. olarak alanında uzman ekibimizle projeleri, zamanında ve layıkıyla yerine getirdiğimizi gururla söyleyebiliriz. 10 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışı pazarda; Özel Yazılım Geliştirme, Veritabanı Madenciliği, Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmeti, SEO Çalışması ve Danışmanlığı, Google Adwords ve Affiliate Danışmanlığı, ihtiyaca göre Server Kurulumu ve Bakım Hizmeti, Hosting ve Domain Hizmeti, Kurumsal Kimlik ve Baskı Hizmeti alanlarındaki yetkinliğimizi yol boyunca geliştirerek artırdık, arttırmaya da devam ediyoruz.

Zamanın ötesinde projeler geliştirmeyi ilke edinmiş olan ekibimizle, size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı giderirken hassasiyetlerinizi ve beklentilerinizi iyi analiz ediyoruz. Web sitelerinizin görsel olduğu kadar yazılımsal olarak da kuvvetli olması gerektiğine inanıyoruz. Sizlere tüm hizmetlerinizi en iyi, en hızlı ve en pratik şekilde bilişim teknoloji araçlarından maksimum seviyede faydalanarak hızlandırmanız ve yeni bir düzen kurmanız için birçok çözüm sunuyoruz.