SEO

SEO 2017-10-26T00:03:07+03:00

SEO

Search Engine  Optimization kelimesinin baş harfleri kullanılarak kısaca SEO olarak ima edilen arama motoru optimizasyonu anlamına gelir.  Web sitenizin Google, Yahoo, Bing gibi başlıca arama motorları sonuçlarında; ürün,  hizmet ve web sitenizin içeriği ile ilgilenen hedef kitlenin web sitenizi ziyaret etmesini sağlayan ve bunu kazanca dönüştüren tekniklerin geneline SEO denir. Arama motorları kriterlerine göre yapılmış Arama Motoru Optimizasyonu etkili online marketing için kilit noktadır. Önemli olan, şirket ve web sitenizin isminin yanında anahtar kelimelerinizin arandığında da hedef kitlenize ulaşılmasıdır.

Reklamticaret İnt. Hiz. olarak projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern SEO kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz. Uzmanlarımız özgün içeriğin gücü ile sitelerinizin hedef kitlelerde yükselmesini sağlar. SEO çalışmalarımızda, sitenizin bir önceki aydan daha iyi konumda olacağının garantisini veriyoruz.

Dünyaca ünlü SEO kaynaklarından; MOZ, Magestic SEO ve Ahref’in tüm araçlarını kullanmaya özen gösteriyoruz. İlerlemenin sürekli ve kalıcı olacağının garantisini müşterilerimize veriyoruz.

SEO’nun Faydaları

  • İlgili web sitesinin trafiğini artırma

  • Marka farkındalığının artırılması

  • Web sitesi performansını iyileştirme

  • Kullanılabilirlik iyileştirmesi