Server Kurulum & Bakım

/Server Kurulum & Bakım
Server Kurulum & Bakım 2017-10-26T00:21:15+03:00

Server Kurulum & Bakım

Firmanızdaki işleyişi hızlandırmak ve sisteminizin kontrolünü kaybetmemek için Server’larınızı güvenceye alalım. Uygulamaların üzerinde çalıştığı sistemlerde; kurulumunun doğru yapılması, yamaların zamanında uygulanması sistemlerin etkin kullanımı için gereklidir. Planlı bakım hem güvenlik, hem de performans açısından, sistemlerin verimliliğini artırır. Sertifikalı uzman personelimiz ile sunduğumuz tüm yazılım bakım ve destek hizmetleri uzaktan veya yerinde destekle ihtiyaçlarınıza göre uygulanır.

Sistemler üzerine gerekli yönetim yazılımlarını yükleyerek mevcut ağ üzerinden uzaktan işletim desteği veriyoruz. Hizmet kapsamında, sunucular üzerinde gerekli rutin işlemleri gerçekleştiriyor, ilgili tüm istatistikleri ve hataları düzenli olarak gözlemliyoruz. Aksaklıkları proaktif bir şekilde önceden tespit ederek çözümlüyoruz. Sunucuların uzaktan izlenmesi ve yönetilmesi için güvenli bir Ağ (VPN) altyapısı oluşturuyoruz. Destek verdiğimiz sistemlerin tüm sorumluluğunu üzerimize alıyor, sizin işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Sunduğumuz bakım hizmetleri, kurumların ana faaliyet konularına daha çok odaklanmalarına ve kurumun geleceği için son derece önemli olan bilgi işlem altyapılarını kendi bünyelerinde barındırmalarına olanak tanımaktadır.